Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 207 278 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


Baby Pruskie zdobyły pierwszą nagrodę w konkursie na Pamiątkę Regionu Warmii i Mazur

poniedziałek, 27 sierpnia 2012 21:29

 

 

 

Celem konkursu było pozyskanie  pamiątki  regionalnej jednoznacznie kojarzonej  z Warmią i Mazurami, służącej  promocji  regionu  oraz  stanowiącej  atrakcyjną  pamiątkę turystyczną. W konkursie uczestniczyło 68 twórców z całej Polski, którzy zaprezentowali 108 prac wykonanych m.in. z drewna, ceramiki, szkła i haftu.

 

http://wrota.warmia.mazury.pl/Turystyka/Aktualnosci/Znamy-juz-laureatow-3.-edycji-konkursu-na-pamiatke-regionu-Warmii-i-Mazur.html

http://www.pb.info.pl/artykul-3443-babypruskiepamiatkawarmiiimazur.htm

 


Podziel się
oceń
2
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Wystawa w Galerii Bonitas

wtorek, 07 lutego 2012 21:37

W piątek 10 lutego o godz. 16 w Galerii Bonitas Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ulicy Lotniczej 2 zostanie otwarta wystawa prac sześciu kreatywnych kobiet. Będzie to prezentacja biżuterii artystycznej, wyrobów rękodzielniczych, zabawek szydełkowych, a także malarstwa i rysunku.

Wstęp wolny. Wystawa będzie czynna do 10 marca.

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=55189

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Moje prace do kupienia w Artillo.pl

wtorek, 04 października 2011 10:24

 

 

Moje prace do kupienia  www.artillo.pl , www.wylegarnia.com, www.olissimart.com


http://www.olissimart.com/galeria-tworcy,ania-szewczyk-ciesielska,455.html

http://wylegarnia.com/artysci/319,Anna-Szewczyk-Ciesielska

http://www.artillo.pl/shop/milejewianka.html

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

Jeden naszyjnik + jedna broszka = wiele możliwości aranżacji

wtorek, 27 września 2011 10:32

 

Zestawienie długiego naszyjnika w formie paska ze srebrną broszkę daje nieograniczone możliwości zaplatania, spinania, wiązania ozdoby.

Naszyjnik powstał z połączenia przędzy lnianej, pereł, szkła oraz białego korala. Broszka wykonana zostałe z pereł oraz srebra.

Praca prezentowana będzie na stoisku Studia TT (stanowisko c48) na Targach Złoto Srebro Czas w Warszawie w dniach 30.09-01.10.

 


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

"Designed in Poland"

poniedziałek, 26 września 2011 20:54

 

Z przyjemnością informujemy, iż moje prace wezmą udział w wystawie polskich produktów i wzornictwa przemysłowego pt.„Designed in Poland”.

Pierwsza edycja miała miejsce jesienią 2005 roku w Berlinie, kolejne odbywały się w  Hamburgu, Helsinkach i New Delhi, rok później w Mumbaju, Monachium i Genewie, następnie w Kopenhadze, Madrycie, Karlowych Warach, Astanie i Mińsku, a w ubiegłym roku wystawa odwiedziła Lipsk          i Wiedeń.

 

W ramach działań promocyjnych w 2011 roku, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przygotował ekspozycje w Budapeszcie i w Barcelonie.

Wernisaż „Designed in Poland” w Budapeszcie odbędzie się w  salach Węgierskiego Muzeum Sztuki Użytkowej w dniu 29 września 2011 roku, a wystawa będzie udostępniona zwiedzającym przez 10 dni       w ramach Polish Design Week i trwającego w tym samym czasie węgierskiego Design Het.

W Barcelonie ekspozycja prezentowana będzie od 1 do 18 grudnia br w sali wystawowej Naczelnego Zarządu Dziedzictwa Kultury Autonomicznego Rządu Katalonii – Generalitat.

 


Podziel się
oceń
3
0

komentarze (15) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 27 października 2016

Licznik odwiedzin:  44 346  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

O moim bloogu

Nazywam się Anna Szewczyk-Ciesielska jestem artystą plastykiem. Od kiedy pamiętam moje szuflady pełne były kamieni, szkiełek, koralików, sznurków, z których tworzyłam biżuterię .Pierwsze ozdoby wykona...

więcej...

Nazywam się Anna Szewczyk-Ciesielska jestem artystą plastykiem. Od kiedy pamiętam moje szuflady pełne były kamieni, szkiełek, koralików, sznurków, z których tworzyłam biżuterię .Pierwsze ozdoby wykonałam w szkole podstawowej, początkowo był to prezenty dla przyjaciół. Z czasem zdecydowałam się zaprezentować moje prace w jednej z Galerii internetowych. Uznanie jakie zyskały moje ozdoby zmobilizowało mnie do dalszej pracy, i tak to trwa do dziś. Tworzenie biżuterii to zajęcie pracochłonne, jeden naszyjnik powstaje przez kilka dni i wymaga dużo serca, pracy i cierpliwości. Każdy egzemplarz jest unikalny. Inspiruje mnie kolor, faktura, forma, natura i nietypowe zestawienia materiałów, które raczej nie kojarzą się z biżuterią. Lubię len, ponieważ jest to ekologiczny, naturalny materiał, który od dawna towarzyszy ludzkiej skórze. Łączę go ze szkłem, bursztynem, muszlami, minerałami, drewnem przez to nadaje mu nowy wymiar. kontakt: milejewianka@wp.pl 606 352 827

schowaj...

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl